Raumenų vystymas


Baltymų kaupimas

  Jei jūsų tikslas padidinti raumenų masę, tuomet jūsų treniruočių programa yra tik sudedamoji dalis. Dar reikalingas specialiai suderintas maitinimas ir papildai, aprūpinantys organizmą specialiomis medžiagomis, kurios užtikrintų intensyvią treniruočių palaikymo programą, greitesnį atsistatymą ir augimą.
  Baltymai – neatsiejama raumenų augimą skatinanti medžiaga. Jei darysite maksimalias treniruotes ir nepapildysite savo organizmo baltymų atsargomis, jūsų raumenys nustos vystytis, įvyks taip vadinama „katabolizmo“ reakcija. Baltymai yra raumenų statybinė medžiaga. 
  Surinkti aukštos kokybės reikiamą kiekį baltymų iš kasdieninio maisto yra pakankamai sudėtinga, kadangi organizmas pasisavina tik tam tikrą maistingų medžiagų kiekį. EAS rekomenduoja valgyti 6 kartus per dieną, pagrindą turėtų sudaryti daug baltymų turintys maisto produktai, o likusį reikalingą baltymų kiekį gauti iš maisto papildų. Optimaliam raumenų masės augimui turite gauti 2,2g baltymų 1kg kūno masės per dieną.
  Labai svarbu pasirinkti teisingus baltymų šaltinius. Tradiciškai manyta, jog kiaušinių baltymai yra geriausias baltymų šaltinis kultūristams, tačiau tyrimai parodė, jog išrūgų baltymai yra kur kas naudingesni pvz.: aukštos kokybės išrūgų proteinas turi didelį santykį sudėtinių amino rūgščių (BCAA), o žinant faktą, kad BCAA, ypač leucitinas, sunaudojami intensyvių treniruočių metu, todėl rekomenduotina rinkitis geros kokybės išrūgų proteino papildus. Skirtingi baltymų šaltiniai suteikia skirtingą naudą, todėl, siekiant raumeninės masės augimo, jūs turite įdėmiai sudaryti kasdieninės mitybos planą.

Precision Protein

  

  Precision protein – yra pirminis aukštos kokybės išrūgų izoliatas, kuris aprūpina didele amino rūgščių koncentracija greitam raumenų atsistatymui. Apibendrinus šio produkto sudėtyje yra:

 • 94 % išrūgų izoliato, kuris sparčiai įsisavinamas ir taip greitai pamaitinami raumenys; 
 • virš 25 % BCAA su pridėtu glutaminu ir arginu pilnam raumenų atsistatymui;
 • taurinu, padedančiu prisotinti raumenis baltymais;
 • didelės koncentracijos mikrofrakcijos, antioksidantų apsauga imuninei sistemai stiprinti;
 • be laktozės (pieno cukraus), taigi tinkamas tiems, kas netoleruoja laktozės.

  EAS rekomenduoja naudoti „Precision protein“ pusryčių metu, po treniruočių su vaisiais ar tiesiog kada reikia papildomos dozės baltymų.

Precision Protein 908g / 35 porcijos
Skoniai: šokolado, vanilinis


Nepamirškite vandens

  Labai svarbu organizmą aprūpinti pakankamu vandens kiekiu. Kasdieninis vandens suvartojimas priklauso nuo jūsų treniruočių kiekio. Kuo daugiau sportuojate, tuo daugiau reikia išgerti vandens. Nepamirškite, jog vanduo atlieka labai svarbų vaidmenį:
 • padeda reguliuoti kūno temperatūrą; 
 • perneša maistingąsias medžiagas bei deguonį;
 • padeda maistą paversti energija;
  Kultūristams labai stipriai pasireiškia bet koks skysčių trūkumas, tai atsispindi treniruočių kokybei bei jėgos ištvermei. Tai įtakoja cirkuliaciją ir sumažina kraujo tirštumą, turi neigiamą įtaką raumenų „užpumpavimui“ per treniruotes, bei įtakoja raumenų atsistatymą. Jei organizmas aprūpinamas vandeniu, jis kur kas geriau įsisavina maistingąsias medžiagas ir yra kur kas mažesnė tikimybė juos „susiplėšyti“ nes jie daug tampresni. Pakankamas aprūpinimas skysčiais yra labai svarbus. Gerkite reguliariai. Kasdien išgerkite nuo 2 iki 3 litrų vandens.

Kasdieninė mityba formuojanti raumenyną

  Tai ne tik baltymai apie kuriuos jūs turite galvoti. Turite apgalvoti visus papildus, kuriuos vartosite raumeninės masės didinimui. Turite susistatyti pagrindą kuriuo vadovausitės. Specialus kasdieninis tikslų siekimo planas.

Raumenų vystymas
6:00 1 porcija Muscle Armor
6:301-as mait.4-6 kiaušinių kiaušinienė, ant kviečių skrebučio ir porcija košės
9:302-as mait.1 porcija Mass Factor
12:303-as mait.2 konservuoti tunai su lupena virta bulvė ir salotos
15:304-as mait.Myoplex Deluxe kokteilis ir 1 gabalėlis vaisiaus
17:00prieš tren.1 dozė Muscle Armor 30 min iki trenir.
17:30Treniruotė
18:30po tren.Phosphagen Elite ir Myoplex Deluxe kokteilis
20:305-as mait.1 didelė vištienos krūtinėlė su rudaisiais ryžiais ir daržovėmis
22:306-as mait.Pakelis liesos varškės ir porcija uogų. ZMA prieš miegą


Jei jūsų tikslas padidinti raumenų masę ir jėgą, tuomet pirmi 2-3 maitinimaisi dienoje turėtų susidaryti iš 1 porcijos baltymų ir 2 porcijų angliavandenių su daržovėmis. Visi likę maitinimaisi turėtų susidėti iš 1 porcijos baltymų ir 1 porcijos angliavandenių bei gausaus kiekio daržovių. Baltymų porcijos dydis proporcingas jūsų delno dydžiui, o angliavandenių porcijos dydis proporcingas jūsų sugniaužtam kumščiui.

Patarimai atliekant pratimus

 1. Norint užsiauginti raumeninę masę, sunkių svarmenų kilnojimas tikrai turės efektą, tačiau tam neturėtų būti teikiama pirmenybė, daug svarbiau taisyklinga technika, nes priešingu atveju iškyla didesnė tikimybė patirti traumą.
 2. Nepamirškite ir apatinės kūno dalies. Didelis krūvis kojoms turi įtakos bendrai kūno masei, ypatingai sėdmeninės dalies apkrovimas stimuliuoja natūralių hormonų gamybą.
 3. Atlikite bent dvi kardio treniruotes per savaitę. Tai ne tik stiprins širdį, bet ir stimuliuos natūralių hormonų gamybą, kas turi lemiamą įtaką raumenų vystymuisi.
 4. Raumeninių grupių tempimo pratimai taip pat padės siekti užsibrėžto tikslo. Ši praktika ne tik sumažina traumų tikimybę, bet ir leidžia geriau pratekėti kraujui raumenyse, taip optimaliai juos pamaitinant ir pilnai atstatant.
Puikus skonis, patogi mityba

  Kaip dalis kasdieninės mitybos Myoplex Deluxe maisto papildas turi savyje daug maistingų komponentų padedančių maksimaliai auginti raumenis ir padedantis geriau atsistatyti po treniruočių. Myoplex Deluxe susideda iš trijų pakopų atsipalaiduojančio proteino komplekso. Šioje formulėje yra aukščiausios rūšies greitojo, vidutinio ir lėtai išsilaisvinančio baltymo, kuris užtikrina pastovų raumenų maitinimą optimaliam augimui ir atstatymui. Kiekviename pakelyje yra:
  
 • 53g baltymų, įskaitant ir greitai absorbuojamo išrūgų hidrolizato ir izoliato su kokybišku miceliariniu kazeinu;
 • 17g glutamino, glutamino peptidų ir glutamininės rūgšties, kuri palaiko imuninę sistemą bei atstato raumenis;
 • virš 10g sudėtinių amino rūgščių (BCAA), maistinės medžiagos, kurios sudaro trečdalį raumeninio audinio;
 • 1g CLA, omega-6 riebiosios rūgštys, skatinančios raumenų masės augimą;
 • visi pagrindiniai vitaminai ir mineralai.

  EAS rekomenduoja Myoplex Deluxe vartoti du kartus dienoje, kaip vieną iš maitinimo pakaitalų, vieną kartą šį produktą vartoti reikėtų po treniruočių kaip atsistatymo priemonę, ypatingai efektyvus vartojant kartu su Phosphagen Elite.

Maišialiai: 14 / 96g porcijos
Skoniai: šokoladinis, braškinis, vanilinis

Po treniruočių

  Vartojant 30 min. po treniruočių aukštos kokybės baltymai Myoplex padės jums atsistatyti ir formuoti liesą raumenyną.

Šokoladinis-apelsininis kokteilis

Sudėtis:
 • 1 maišelis Myoplex Deluxe šokoladinio kokteilio;
 • 1 šaukštas Phosphagen Elite apelsinų skonio;
 • 250ml apelsinų sulčių;
 • 5 vidutiniai ledo kubeliai;
Naudojimas:
Pirmiausia sudėkite skysčius į mikserį, 30s plakite žemiausiu greičiu, po to palaipsniui didinkite greitį dar plakdami 30s. Suvartojamas per 30min. treniruotės metu.

Kalorijos: 590
Riebalai: 4,6g
Baltymai: 53g
Angliavandeniai: 84g

Mass Factor®

  Mass Factor sukurtas specialiai raumenų masės didinimui tiems, kam dėl greitos medžiagų apytakos sunku ją užsiauginti. Šis produktas sukurtas specialiai padidinti sprogstamąją jėgą raumenyse ir paspartinti atsistatymą. Mass Factor suteikia reikalingą kalorijų kiekį augimui. Kiekvienoje porcijoje Mass Factor yra:
  
 • 55g išrūgų proteino;
 • 96g angliavandenių, bet tik 8g iš jų yra cukrus;
 • 625kcal aukštos kokybės kalorijų ir tik 2,9g riebalų;
 • 5g glutamino didina raumenų ląstelių tūrį, atstato raumenų audinius ir stiprina imuninę sistemą;
 • didelė koncentracija sudėtinių amino rūgščių.
  Norint formuoti lieknus išryškintus raumenis EAS rekomenduoja naudoti Mass Factor 1-2 kartus dienoje. Vieną porciją galima suvartoti po treniruočių kaip atsistatymo priemonę, ypatingai efektyvus vartojant kartu su Phosphagen.

Mass Factor 2324g / 14 porcijų
Skoniai: šokolado, braškių, vanilės

Kreatino galia

  Kreatinas tikriausiai labiausiai naudojamas preparatas siekiant padidinti raumenų masę ir jėgą.
  Kretino pagalba jūs galite treniruotis daug stipriau. Jis priverčia organizmą gaminti energiją iš ATP molekulių (adenozino-trifosfato). Jo padedami gauname papildomos sprogstamosios jėgos, galios pakelti daugiau svorio, o tai stimuliuoja raumenines skaidulas regeneruotis, to pasekoje greičiau augti.
  Papildomai, kreatino monohydrato forma iššaukia tai, kas vadinama ląstelių didėjimu ir tai efektyviai drėkina raumenis. Raumenys, kurie didėja ir yra pilnesni greičiau atsistato. EAS pirmą kartą pradėjo prekiauti kreatinu 1993 metais, jo vis dar galima įsigyti „Phosphagen“ pavadinimu. EAS Phosphagen kreatinas moksliškai testuotas su sportininkais ir patvirtino savo naudą didinant raumenų masę bei jėgą.

Phosphagen Elite

  Ši galinga, patentuota kombinacija iš Phosphagen kreatino ir beta-alanino yra skirta treniruočių ištvermei ir raumenų galios išeigai padidinti. Beta-alaninas skatina karnosino gamybą, kuris sumažina pieno rūgšties atsiradimą . Dvi porcijos Phophagen Elite turi:
  
 • 10,5g kreatino monohydrato, optimaliam darbui ir atsitatymui;
 • 3,2g beta-alanino, padedančio atitolinti raumenų nuovargį;
 • fosfageno mineralų mišinys ir gliukozė, padedanti įsisavinti kreatiną;
 • 2g taurino pagerinančio maistingųjų medžiagų transportavimą ir ląstelių augimą;
 • EAS rekomenduoja naudoti 1-2 dozes kasdien, viena iš jų turi būti suvartota tuoj pat po treniruočių.

Phosphagen Elite 1,9kg / 40 dozių
Skoniai: apelsinų, vaisių punšo


Raumenų auginimas

  

  Sunkiai besitreniruodami kultūristai nori užsitikrinti ilgai trunkantį rezultatą - masyvius raumenis. Azoto oksidas padidina kraujo patekimą į nualintus raumenis treniruočių metu, aprūpina deguonimi ir energija turtingomis maistingomis medžiagomis. Argininas, amino rūgštis, padedanti padidinti azoto oksido gamybą ir yra esminis komponentas EAS Nitric Oxide Booster. Šis produktas veiksmingiausias kuomet viena dozė geriama 30 min prieš pagrindinę treniruotę.

Nitric Oxide Booster 120 kapsulių / 30 porcijų


Ateities papildas savyje jungiantis jėgą ir apsaugą jau čia!

  Kultūristai ir atletai ilgai ieškojo papildo kuris padėtų jiems greičiau atsistatyti , kad raumenys augtų ir stiprėtų per trumpesnį laiką. Dabar jie tai gali rasti „Muscle Armor“. Su multi-patentine Juven technologija, susidedančia iš kombinuoto arginino, glutamino ir HMB, „Muscle Armor“ kliniškai įrodė, jog padeda atsinaujinti raumenims ir padidina bendrą jėgą. Kiekvienoje dozėje yra:
  
 • 7g arginino stimuliuoti azoto oksido veiklą, gerinančią kraujo patekimą į raumenis, kad jie greičiau atsistatytų;
 • 7g glutamino palaikyti gijimo procesus, paspartinti baltymų sintezę bei raumenų augimą;
 • 1,5g HMB riboja baltymų irimą intensyvių treniruočių metu, bei padidina bendrą jėgą.
  EAS rekomenduoja vartoti 1-2 dozes dienoje, vieną dozę prieš, po ar treniruočių metu. Optimaliam rezultatui pasiekti Muscle Armor vartokite kartu su Myoplex Delux arba Mass Factor.

Muscle Armor 900g / 30 dozių
Skoniai: citrinos

Natural Testosteron Booster

  

ZMA HP siūlo unikalų maistingųjų medžiagų kombinaciją, įskaitant cinką ir magnį, būtinus organizmui gaminti testosteroną. Šios maistingosios medžiagos dažnai būna greičiau išeikvojamos intensyviai sportuojančių vyresnių sportininkų. ZMA HP savo sudėtyje neturi hormoninių preparatų, todėl nėra uždrausta sportinių organizacijų.

ZMA HP 160 kapsulių / 40 dozių


100% Myopro Whey

  100% Myopro išrūgos yra pamatas baltymų, kurie tiekia pagrindines amino rūgštis kiekvienam, kuris nori užsiauginti raumenis ir maksimaliai atsistatyti po intensyvios treniruotės. Jis lengvai sumaišomas ir yra gero skonio, maišomas su vandeniu arba liesu pienu. 100% Myopro išrūgos:
  
 • Aprūpina 77% baltymais iš aukštos kokybės išrūgų koncentratų ir izoliatų;
 • Suteikia 23g baltymų iš 30g porcijos;
 • Pristato 22% BCAA (išsišakojusiųjų grandinių amino rūgštys) atstatyti raumenis;
 • Turi labai aukštą biologinę vertę (BV=104) todėl greitai įsisavinamas;
 • Turi mažai angliavandenių, todėl laikomas „sausų“ baltymų šaltiniu;
  EAS siūlo naudoti 100% Myopro išrūgas per pusryčius, po treniruočių su vaisiais ar tiesiog kai reikia papildomų baltymų.

100% Myopro Whey, 2250g ir 900g
Skoniai: braškių, šokolado, vanilės ir bananų

Myoplex HP60 batonėlis

  

  Šiame batonėlyje yra ypatingai didelė koncentracija baltymų, 60% baltymų kiekis pagal masę ir yra idealus jėgos sportininkams ir kultūristams norintiems pakelti baltymų kiekį, kai tai reikalinga raumenų augimui ar atsistatymui. HP60 batonėlyje yra mažai riebalų ir cukraus. Kiekvienas 83g batonėlis savyje turi:

 • 50g baltymų įskaitant greito ir lėto išlaisvinimo baltymų iš išrūgų ir pieno;
 • tik 6,2g angliavandenių tam, kad galėtų būti naudojami kartu su angliavandeningu maistu ar vienus jei vėlai vakare;
 • tik 5,2g riebalų, kai siekiama formuoti liekną kūną;

Myoplex HP60 83g / 1 porcija
Skoniai: Bananų-tofee, šokoladinio pyrago


Antidopingas

Svarbiausia priežastis, kodėl tiek daug sportininkų ir sporto klubų pasirinko EAS produkcija yra ta, jog EAS kompanija labai rimtai dalyvauja anti-dopingo programoje. EAS įsipareigojo tiekti patikrintus ir saugius maisto papildus, pasirašytos aukščiausiam testavimui ir kokybės įrodymui laboratorijose, akredituoti ISO standartų. Dėl išsamesnės informacijos užeikite į internetinį puslapį www.doping-free.com.

EAS Atletas

Vardas: Džeisonas Barnetas
Amžius: 34 metai
Natūralus kultūrizmo čempionas

  Džeisonas sportuoja jau 20 metų. Varžybose pradėjo dalyvauti prieš 15 metų, per kuriuos pasiekė daug svarių pergalių. Gyvenimas įrodė, jog raumingą kūną galima turėti ir nenaudojant neleistinų preparatų. Džeisonas naudoja tik EAS maisto papildus, kadangi jie laikosi griežtų taisyklių, testuoja savo produkciją. 
  Per ištvermės treniruotes Džeisonas vartoja „Nitric Oxide Booster“ ir „Phosphagen Elite“, o atsistatymui po jų „Muscle Armor“ ir ZMA HP. EAS Myoplex Deluxe padeda jam auginti raumenis, tuo tarpu Thermo DynamX padeda formuoti liesą raumenyną.
  Šalia sportinių pasiekimų Džeisonas daug laiko skiria vaikų mokymui ir skatinimui gyventi sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą. Jis veda seminarus ir taip vadinamas „darbo parduotuves“ (workshops) mokyklose ir jaunimo centruose tam, kad paskatintų jaunimą, daugumoje iš socialiai problematiško sluoksnio atsitiesti, prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, mitybą, ir gyvenimo būdą.
  Mano kūnas - įrodymas, jog norint tapti kultūristu nereikia steroidų ir pan., sako Džeisonas. Visa tai pasiekta darbu ir natūralių papildų dėka. EAS turi gausų pasirinkimą papildų, suteikiančių galimybę pasiekti užsibrėžto tikslo, o papildus aš galiu naudoti drąsiai, nes esu tikras jų natūralumu, sveikumu ir tai, jog juose nėra uždraustų preparatų.

Rezultatai:

  NPA Anglijos širdies čempionas 2006/2007, ketvirtas INBF Pasaulio čempionate 2007 metais.

Tikslai:

  Laimėti UIBBN Pasaulio čempionatą, Europos ir INBF Pasaulio čempionatus, Niujorke, JAV.

Kas Džeisono krepšyje?

  100% Myopro Whey, Phophagen Elite, Muscle Armor ir ZMA HP.

EAS komanda

  EAS didžiuojasi būdami oficialūs sporto papildų tiekėjai klubams ir sportininkams visoje Jungtinėje Karalystėje, įskaitant ir natūralius kultūristus Lazo Freemaną ir Džeisoną Barnettą, Bristolio regbininką iš Sale Sharks&Warriors.
 
 

Priimk iššūkį – pasikeisk!

Banner

Sekite mus

FACEBOOK

Mūsų draugai